8 měsíců

Nikon FE, Kodak Portra 400, Brdy ♥

Zdravíčko. Už jsem téměř nevědomky skoro dosáhla rekordu v ignoraci toho, že mám web, na který vkládám obsah. Však to známe, neni čas, nejsou myšlenky. Důležitější je tvořivé pnutí a prezentace počká. Samozřejmě zásadním prvkem je i Patreon, který částečně přebral moji pozornost. A ač je to ostudné přiznání, nerozhazování všeho svého okolo jen tak „zadarmo“ je prostě více motivační. Můj čas se časem stal o dost vzácnějším. Instáč sice úplně nehladoví, ale také to je jen šup sem šup tam a moc práce s tím není.

Vyrůstat doma ♥

Vyrůstat doma je úspěšná iniciativa mojí malostranské kamarádky. Měla jsem i tu čest jí narychlo načrtnout dupačky, aby měla co použít na ty internety. Klikněte a dozvíte se víc :). Full fotoreportáž s nějakýma chytrýma poznámkama, zvlášť o focení v prudkém slunci a žáru s ospalým batoletem za zadkem plánuju co nejdříve ventilovat na Patreonu.


Lubitel 66b

Mazlíček, na kterýho jsem si už zvykla. Teď má v sobě čtvrtej svitek. Ilford & Fuji.

Nikon FE

Eféčko jako moje stálice. Ilford, Fomapan & Kodak Portra.

Navzdory plánu „nemáme“ prachy jsme nakonec přecijen vyrazili na Balkán. Ten si ale asi nechám na samostatnou srandu. Four Elements nám žere spoustu času, a tak je to samý makání a smrkání a předvolební deprese a strach z výsledku. Proto to občas nedávám a zase jen syslim a syslim. A taky občas nenápadně dodám nějakou novinku do sériový čumírny, jako že mimochodem. Srandovní je třeba Polívka, jakožto skoro recept, jen bez receptu. Dále Oslava jako takový skromný experiment. Na závěr, moje oblíbená minisérie Poslední den. Série horká a prosluněná, s bolavym pozadím posledního dne člověka, který se další den už neprobudil. Tak se mějte.

Na závěr triptych se spálenou pizzou, protože proč ne. Full pozadí týhle pošahanosti, včetně nějakých bonusů ke stažení, je už nějakej ten pátek ready na Patreonu pro Explorery.

A už je zase divně, lezavo, nehezky vlhko a mě začíná škrábat v krku.

Pac & Pěstí Metteorwa

Mohlo by se vám také líbit...

One thought on “8 měsíců

 1. Čerf

  7 října, 2021 at 3:08pm

  Já zůstal u „rozhazování zadarmo“. Monetizace Čerfa je nelehký proces, protože samotný iniciátor se mu zároveň dovedně a úskočně brání :-). Triptych se spálenou pizzou je ovšem nápaditá věcička, která mi zvedla náladu!

  • Author

   Metteorwa

   7 října, 2021 at 3:18pm

   Ta pizza smrděla dva roky v šuplíku, než jsem se k tomu dostala :D♥. Taky jsem se celkem dlouho bránila, ale s tím jak to mám za poslední roky časově vyhrocený a nastalo u mě neustálý rozhodování jestli si „můžu dovolit“ věnovat čas tomu či onomu, když bych „měla“ raději „pracovat“ jsem se bránit přestala a našla si alternativu, která mi umožňuje mít s tím co nejmíň práce. Ale zároveň to právě ulehčilo mýmu svědomí, což zní možná trochu divně, ale je to tak :D.

Your email will not be published. Name and Email fields are required

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..