Z nového mazlika

Konečně mám první vlaštovky z nový hračky. Miluju ty chvíle kdy náhodně nacházím ještě nevyfocené filmy a klepu se z toho radostí. Takhle to bylo i s tímhle Ilfordem. Teď pokračuju s náhodně zapomenutou portrou od Kodaku. 

Já už fakt dlouho přemýšlím nad skutečně plánovaným a vymazleným focení na film. Nějak mi to zatim nevychází. Sem neschopná. A líná. Snad mě to s jarem přejde. Tě pic.

 

S Bárou jsme si udělaly malou fotící procházku na Petřín.

 

Stihla jsem ji cvaknout dřív než se stihla připravit 😀

 

V domečku na Kampě se vyhrávalo, tak jsem si taky cvakla něco, byť byla fakt tma.

 

Toníček ♥♥♥

 

Nový rok v Novém Bydžově…a spící zahrada

 


Jen tak mimochodem, dneska pořádám akci na Kampě. V domečku, líbezně zvaném Salla Terrena, který je součástí Komunitního centra Kampa. Na konci roku jsem zorganizovala absolventskou výstavu a promítání na lodi Cargo Gallery. Byla to fuška, ale koncept, který z toho nakonec vyšel se mi dost zalíbil. Tak kdybyste náhodou neměli do čeho píchnout, přijďte se mrknout na komornější verzi DiSgrafig. Bude to sranda.

 

Facebooková akce DiSgrafig Vol. 2 na Kampě

Už vám ta zima začíná lézt krkem? Mně jo. Už mě to neba, i přesto, že po dlouhé době je Praha skutečně pod sněhem. Ach jo.

Pac & Pěstí Metteorwa

About

Mohlo by se vám také líbit...

One thought on “Z nového mazlika

  1. trimaliny

    Únor 8, 2017 at 3:34pm

    Koukám na skeny a mimoděk zahlédnu tu čáru, co mi skener dělá taky a trochu mě to jednak uklidnilo (že v tom nejsem sama), ale taky dost vytočilo, co si to ta elektronika dovoluje ničit takovouhle kinofilmovou snahu.
    Lenost a zima jdou ruku v ruce :), přeju víc energie na to jaro.

Your email will not be published. Name and Email fields are required

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.